تبلیغات

کشته شدن پسر ماساژور در تهران + عکس


در این مطلب از سایت قلم ها در خدمت شما کاربران عزیز هستیم
کشته شدن پسر ماساژور در تهران + عکس

به گزارش گروه جنایی رکنا، عصر بیست و هشتم آبان 92 پسر 24 ساله‌ای به نام علیرضا در خانه مجردی اش در شرق تهران کشته شد. شواهد نشان می داد این پسر با عرق گیرش خفه شده است.

پلیس Police به تحقیقات پرداخت و خواهر علیرضا به پلیس گفت: بعد از ظهر برادرم در حالی که هراسان بود با من تماس گرفت و گفت میهمان دارد. من که نگران او شده بودم به خانه برادرم رفتم و با در باز روبه رو شدم. وسایل خانه به هم ریخته بود که جنازه برادرم را در اتاق خواب پیدا کردم.

به دنبال اظهارات خواهر قربانی، تلاش برای ردیابی عامل یا عاملان جنایت Crime آغاز شد و چندین مظنون بازداشت شدند، اما مدرکی علیه آنها به دست نیامد.

یک ماه از جنایت در خانه مجردی گذشته بود که پلیس به بررسی تماس های تلفنی قربانی پرداخت و رد یک مرد 30 ساله به نام فراز را یافت. شواهد نشان می داد این مرد روز هشتم آبان‌ماه چندین بار با علیرضا تماس گرفته و از ساعت 13 تا 18 همان روز که زمان وقوع جنایت بوده تلفن وی در خانه مقتول آنتن دهی داشته است. این سرنخ تحقیقات پلیس را وارد مرحله تازه ای کرد و این مرد در اربیل عراق ردیابی و بازداشت شد. فراز که به آلمان معروف است در بازجویی ها منکر دست داشتن در جنایت شد و گفت چند ماه قبل قربانی را برای اولین بار در مترو دیده، اما بعد از آن هرگز با او ملاقات نداشته است. به گزارش رکنا، با وجود انکارهای متهم و با توجه به مدرک‌های ارائه شده از مخابرات، برای وی کیفرخواست صادر شد و او در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.قضات دادگاه وی را به قصاص محکوم کردند.

حکم صادره اما در دیوان عالی کشور تحت رسیدگی قرار گرفت و تایید نشد. به این ترتیب پرونده برای رسیدگی دوباره به شعبه همعرض فرستاده و فراز این بار در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران بار دیگر محاکمه و منکر اتهام قتل Murder شد.

وی گفت:چون به ترکیه و عراق سفر می کردم و از آنجا کفش به سلماس که محل زندگی ام بود می آوردم به تهران آمده بودم تا از مغازه های کفش فروشی سفارش بگیرم. در ایستگاه مترو 15خرداد با علیرضا روبه رو شدم. او سر صحبت را باز کرد و گفت ماساژور است . او شماره تلفنم را گرفت و گفت از دوستانش برایم سفارش می گیرد. من از او جدا شدم اما چند دقیقه بعد با من تماس گرفت و مرا به خانه اش دعوت کرد. حرف های او و تماس های پیاپی اش موجب شد متوجه شوم نقشه بدی در سر دارد.به همین خاطر به ترمینال رفتم و به سلماس برگشتم. من نمی دانم چه کسی او را کشته است. من بی دلیلی در زندانم و از همسر و فرزندم دور مانده ام.

در پایان آن جلسه هیات قضایی وارد شور شد و با توجه به مدرک های موجود در پرونده حکم به تبرئه این متهم صادر کرد.در حالی که با گذشت چندسال از این جنایت مرموز متهم دیگری بازداشت نشده و پلیس سرنخ جدید به دست نیاورده بود اولیای دم در دادگاه کیفری یک استان تهران حاضر شدند و درخواست کردند تا دیه قربانی از صندوق بیت المال پرداخت شود.

قضات دادگاه درخواست اولیای دم را پذیرفتند و حکم به پرداخت دیه از صندوق بیت المال صادر کردند.دیروز حکم تبرئه فراز و پرداخت دیه از صندوق بیت المال به خانواده علیرضا مهر تایید خورد و قطعی شد تا این پرونده مختومه شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

​کارگردان پدر سالار درگذشت +عکس

جسد خانم خلبان هواپیمای دختر ثروتمند ترکیه ای در کجای ایران است؟ / 2 فرضیه ترکیه ای ها عجیب هستند! + عکس

پسربچه تهرانی داخل دیگ قرمه سبزی افتاد و کشته شد /بازپرس قتل تحقیق می کند

چه بلایی بر سر فاطمه 14 ساله در موسسه خیریه آمده است؟ / پلیس آبادان تحقیق می کند؟

جزییات بیماری ناشناخته "مهنا" یک‌ساله در مراوه‌تپه‌ + عکس های باورنکردنی

این دختر بچه کرجی را دیده اید؟ / تینا 6 ساله 3 روز پیش گمشده است! + عکس

جزییات هولناک سگ کشی برای فروش گوشت به کبابی ها! + عکس

بلای فجیعانه 2 افغان بر سر زن تهرانی که در خانه تنها بود

فوری / اجساد خلبان و کمک خلبان هواپیمای تهران - یاسوج در دنا پیدا شد

درخواست عجیب یک مرد برای طلاق زنش / عذرا در خانه کار می کرد! + عکس

زنی با چاقو شکم شوهر سابقش را در اتاق خواب درید + عکس

زنم با یک فروشنده در مشهد قرار شوم داشت / وقتی فهمیدم نقشه هولناکی کشیدم! + عکس

دختر 15 ساله کرجی با پای خودش به مخفیگاه من و دو دوستم آمد! / سارا: مرا با شاسی بلند دزدیدند

عسل 28 ساله کجاست؟!/ او پس از آشنایی به یک جوان ناپدید شده است+عکس

اخبار زیر را از دست ندهید:

چه بلایی بر سر فاطمه 14 ساله در موسسه خیریه آمده است؟ / پلیس آبادان تحقیق می کند؟ مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته رکنا بلای فجیعانه 2 افغان بر سر زن تهرانی که در خانه تنها بود به آزار پسربچه ها معتاد شده بودم / گفتگو باجوان آزارگری که به التماس های قربانیان خود اهمیت نمی داد جسد خانم خلبان هواپیمای دختر ثروتمند ترکیه ای در کجای ایران است؟ / 2 فرضیه ترکیه ای ها عجیب هستند! + عکس زنی با چاقو شکم شوهر سابقش را در اتاق خواب درید + عکس جزییات هولناک سگ کشی برای فروش گوشت به کبابی ها! + عکس دختر 15 ساله کرجی با پای خودش به مخفیگاه من و دو دوستم آمد! / سارا: مرا با شاسی بلند دزدیدند شناسایی متهم فراری در کنسرت خواننده معروف پسربچه تهرانی داخل دیگ قرمه سبزی افتاد و کشته شد /بازپرس قتل تحقیق می کند این دختر بچه کرجی را دیده اید؟ / تینا 6 ساله 3 روز پیش گمشده است! + عکس عکس کودک 3 ساله که با شلیک پلیس دلگان کشته شد / او داخل ماشین قاچاقچی بود + عکس 3 کشته شده فوری / اجساد خلبان و کمک خلبان هواپیمای تهران - یاسوج در دنا پیدا شد +عکس 3 برادر بی رحم هر دو پای خواهرشان را با تبر قطع کردند! عسل 28 ساله کجاست؟! / او پس از آشنایی به یک جوان ناپدید شده است + عکس راز 4 گنجشک مرده در ازدواج دختر اصفهانی! دردسر انتشار فیلم تنبیه کودکان اوتیسم در رشت شانس عجیبی که نصیب مرد بیابان‌گرد شد! +فیلم عکس لحظات دلهره آور برای نجات دختر بچه / پدر بی رحم کودکش را از پشت بام با پایین پرت کرد! / 14+ راز شلیک‌های مرگبار شبانه در جنگل‌های بابل / مامور پلیس و پسر عمویش کشته شدند! + عکس

قابل توجه کاربران عزیز قلم ها:
اگر در شرح مطلب لینک های دانلود غیرفعال بود کافیه روی دکمه منبع مطلب در پایین کلیک کنید


توضیح تصویر

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار