تبلیغات

دانلود Mahjong World Adventure – The Treasure Trails v1.0.5 – بازی فال ماهجونگ اندروید


در این مطلب از سایت قلم ها در خدمت شما کاربران عزیز هستیم

بازی اندروید Mahjong World Adventure – The Treasure Trails یک بازی سرگرم کننده و پازل است. این بازی یک ماجراجویی در سراسر جهان دارد شما باید مسیر گنج های معروف را کشف کنید و این مسیرها بسیار هیجان انگیز می باشند. بیش از ۸۰ سطح از بازی فال ماهجونگ وجود دارد و هر هفته سطوح بیشتری اضافه می گردد. شما باید تلاش کنید که گنج های پنهان سراسر جهان را کشف کنید تا آثار هنری شگفت انگیز و HD و بسیار از شخصیت های جالب را در مسیر سفر باز کنید.

این پازل بسیار سرگرم کننده و آرامبخش است و برای تمام بازیکنان مناسب می باشد. با جمع آوری کاشی های مشابه هم و کنار هم قرار دادن آنها شما فرصتی برای دستیابی به گنج های پنهان خواهید یافت. شما می توانید این گنج ها را نگهداری کنید و یا اینکه با فروش آنها هزاران سکه بدست آورید. هنگامی که یک فال ماهجونگ را تکمیل می کنید می توانید بین ۱ تا ۳ گنجینه رمز را باز کنید و این امکان را به شما می دهد که چیزهای جالب تری پیدا کنید.

فال ماهجونگ کلاسیک با شوالیه ها و اژدها پیچ خورده است و گیم پلی آن برای تمام سنین مناسب و آسان می باشد. سطح پاداش هایی که دریافت  می کنید با راه های مختلفی که در بازی طی می کنید متفاوت است. در روی نقشه برای بدست آوردن پاداش های بزرگ، چالی های سیاه و سفید وجود دارد. هر سطح شامل مجموعه ای منحصر به فرد از کاشی ها و متناسب با موضوع آن می باشد. با سکه هایی که دریافت می کنید می توانید مدیریت هیئت مدیره ماهجونگ را بازگشایی نمایید. در این بازی زمین های مختلفی وجود دارد که هر یک از آنها داستان و ماجراجویی مختلفی دارند.

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Mahjong World Adventure – The Treasure Trails:

– بازی سرگرم کننده و پازل ماهجونگ

– دارای مسیرهای مختلف

– ماجراجویی های مختلف برای مسیرهای مختلف

– تکمیل فال ماهجونگ و بازگشایی گنجینه رمز

– دستیابی به گنج های پنهان با تکمیل پازل ها

– دارای کاشی های منحصر به فرد برای هر سطح بر اساس موضوع

– دارای زمین های مختلف

– دارای بیش از ۸۰ سطح

بازی اندروید Mahjong World Adventure – The Treasure Trails در گوگل پلی امتیاز ۴٫۸ از ۵٫۰ را به دست آورده است و تا کنون تعداد زیادی از کاربران این بازی اندروید را دانلود کرده اند.


قابل توجه کاربران عزیز قلم ها:
اگر در شرح مطلب لینک های دانلود غیرفعال بود کافیه روی دکمه منبع مطلب در پایین کلیک کنید


توضیح تصویر

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار