تبلیغات

ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی بازی Ni No Kuni II: Revenant Kingdom منتشر شد


در این مطلب از سایت قلم ها در خدمت شما کاربران عزیز هستیم
ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی بازی Ni No Kuni II: Revenant Kingdom منتشر شد

به نظر می‌رسد که روند انتشار ویدئوهای مختلف از بازی Ni No Kuni II: Revenant Kingdom تمامی ندارد چراکه شرکت باندای نامکو اینترتینمنت (Bandai Namco Entertainment) به تازگی ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی این بازی منتشر کرده است.

اینبار، شاهد ویدئویی ده دقیقه‌ای گیم‌پلی این بازی هستیم که دیگر بر روی شخصیت اصلی این بازی یعنی ایوان (Evan) تمرکز ندارد و شاهد صحنه‌های مربوط به یار او یعنی رونالد (Ronald) هستیم که جذاب هم به نظر می‌رسد.

در این ویدئو، رونالد را می‌بینیم که به سیاه چاله‌ای می‌رود و در ادامه با باسی (Boss) به نام شوالیه سیاه (Black Knight) روبرو می‌شود و ویدئو هم در نقطه اوج این رویایی به پایان می‌رسد.

همانند گذشته، ویدئوی جدید این بازی هم زیبا به نظر می‌رسد و شاهد پیشرفت جلوه‌های بصری و صوتی آن هم هستیم که نوید بازی موفق دیگری از این سری را می‌دهد.

در پایان همین خبر می‌توانید ویدئوی مورد بحث را مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید. در راستای دیگر اخبار مرتبط با بازی Ni No Kuni II: Revenant Kingdom، در روزهای گذشته ویدئوی ۱۵ دقیقه نخست گیم‌پلی این بازی منتشر شد. همچنین شاهد انتشار تریلر جدید و زیبای دیگری از این بازی هم بودیم. از سوی دیگر، باندای نامکو اینترتینمنت ویدئویی ده دقیقه‌ای از گیم‌پلی این بازی هم منتشر کرده بود. علاوه بر این‌ها، می‌توانید از این نشانی به بررسی جزئیات جدید منتشر شده از بخش مبارزات این بازی هم بپردازید. مشخصات سیستم مورد نیاز برای تجربه این بازی بر روی رایانه‌های شخصی هم از این نشانی قابل مشاهده است.

بازی Ni No Kuni II: Revenant Kingdom در تاریخ جمعه ۳ فروردین ماه ۱۳۹۷ (۲۳ مارس ۲۰۱۸ میلادی) بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه و منتشر خواهد شد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P


قابل توجه کاربران عزیز قلم ها:
اگر در شرح مطلب لینک های دانلود غیرفعال بود کافیه روی دکمه منبع مطلب در پایین کلیک کنید


توضیح تصویر

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار