تبلیغات

تاجگذاری شاهزاده ایرانی در امیریتس با دو پاس گل/ آرسنال 1-2 اوسترشوندز: رویای نیمه کاره قدوس و‌ شرکا


در این مطلب از سایت قلم ها در خدمت شما کاربران عزیز هستیم

کد خبر: 1506903/30 زمان: 01:27   1396/12/04 بازدید: 20,476

تاجگذاری شاهزاده ایرانی در امیریتس با دو پاس گل

اوسترشوندز موفق شد در دیدار برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا، 2-1 آرسنال را شکست بدهد.

 

به گزارش "ورزش سه"، سامان قدوس و هم تیمی هایش در دیدار امشب نمایش درخشانی داشتند و توانستند در امیریتس آرسنال را 2-1 شکست بدهند اما در مجموع دو دیدار، 4-2 شکست خوردند و از دور رقابت ها کنار رفتند.

 

اوسترشوندز بازی را بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی توپ و میدان را در اختیار داشت و در مقابل آرسنالی ها به دنبال رسیدن به گل روی ضد حملات بودند.  برتری تیم میهمان ادامه پیدا کرد و در دقیقه 18، اوسترشوندز صاحب اولین موقعیت جدی اش شد اما ضربه سما را اوسپینا مهار کرد.

 

برتری اوسترشوندز سرانجام در دقیقه 22 به ثمر نشست و این تیم به گل اول رسید. آیش که با پاس عالی سامان قدوس، در سمت راست محوطه جریمه آرسنال صاحب یک موقعیت بسیار خوب شد، در موقعیتی تک به تک با اوسپینا، ضربه اش را راهی دروازه کرد که در میانه راه توپ به کالوم چمبرز برخورد کرد و وارد دروازه شد.

 

آرسنالی ها هنوز از شوک این گل خارج نشده بودند که اوسترشوندز یک دقیقه بعد به گل دوم رسید. روی یک پاس فوق العاده دیگر از سامان قدوس به پشت مدافعان آرسنال بود که سِما صاحب موقعیت شد و بعد از به هم ریختن مدافعان حریف، با یک شوت بی نقص، توپ را به گوشه دروازه اوسپینا فرستاد.

 

 

بازیکنان آرسنال که خطر را کاملا احساس می کردند، بعد از این گل پیش کشیدند و چیزی نمانده بود که در دقیقه 35، روی پاس میخیتاریان، دنی ولبک یکی از گل های خورده را جبران کند اما دروازه بان اوسترشوندز دروازه تیمش را نجات داد.

 

در دقایق پایانی نیمه اول بازی متعادل شد و حتی قدوس می توانست روی ضربه آزاد، گل سوم تیمش را به ثمر برساند اما اوسپینا به راحتی توپ را مهار کرد تا نیمه اول با برتری 2-0 میهمان به پایان برسد.

 

نیمه دوم را آرسنالی ها هجومی آغاز کردند و خیلی زود به گل رسیدند. روی نفوذ عالی بیرین از سمت راست و ارسال او به دهانه دروازه، توپ روی اشتباه بازیکن اوسترشوندز به کولاشیناچچ رسید و او هم با یک ضربه محکم دروازه را باز کرد.

 

بعد از این گل بازی متعادل شد و بازیکنان میهمان بار دیگر حملات شان را از سر گرفتند و در دقیقه 54، موکیبی می توانست اختلاف را به دو گل افزایش بدهد اما ضربه او راهی به چهارچوب دروازه آرسنال پیدا نکرد. حملات دو تیم ادامه داشت و موقعیت های خطرناکی هم روی دروازه ها ایجاد شد اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با همان نتیجه 2-1 به سود اوسترشوندز به پایان رسید.

سامان قذوس در پایان مسابقه از سوی هواسکورد به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد. قدوس در این دیدار نمره 8.91 گرفت و با ارسال 2 پاس گل، 7 پاس کلیدی، 3 دریبل موفق، 1 شون و 1 تکل، نمایش درخشانی از خود ارائه داد.


قابل توجه کاربران عزیز قلم ها:
اگر در شرح مطلب لینک های دانلود غیرفعال بود کافیه روی دکمه منبع مطلب در پایین کلیک کنید


توضیح تصویر

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار