تبلیغات

ادعای عجیب روزنامه الریاضیه عربستان/ الحبسی انتخاب اول دیاز برای جدال با استقلال ایران


در این مطلب از سایت قلم ها در خدمت شما کاربران عزیز هستیم

کد خبر: 1505857/35 زمان: 10:00   1396/11/29 بازدید: 6,621

ادعای عجیب روزنامه الریاضیه عربستان

روزنامه مطرح عربستانی امروز مدعی شد سرمربی ارژانتینی الهلال تصمیم گرفته از سنگربان ملی پوش عمانی خود به عنوان انتخاب اول مقابل استقلال بهره ببرد.

به گزارش "ورزش سه"، روزنامه الریاضیه در فاصله 48 ساعت تا جدال حساس استقلال با الهلال در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا از برنامه جدید سرمربی آرژانتینی پرده برداشت و مدعی شد گلر اول آبی های شهر ریاض در مسقط علی الحبسی ستاره عمانی خواهد بود.


این روزنامه نوشت:« برخلاف بازی های قبلی که عبدا.. معیوف دروازه بان اول تیم ملی عربستان انتخاب اصلی رامون دیاز درون دروازه الهلال بود این بار مربی آرژانتینی تصمیم دارد از علی الحبسی به عنوان سنگربان خود در مسقط مقابل استقلال بهره ببرد تا با این حرکت هم از نظر روانی هم حس رقابتی برتری هایی برای تیمش به دست آورد».


الریاضیه در تکمیل خبر خود از اردوی الهلال نوشت:« دیاز این تصمیم را برحسب اطلاعاتی که از میزان علاقه عمانی ها به الحبسی دارند ، گرفته است و بیشتر دنبال جلب حمایت حداکثری فوتبالدوستان عمانی در مسقط است تا مقابل استقلال به خوبی از امتیاز یار دوازدهم برخوردار باشد ضمن این که الحبسی در تمرینات نشان داده از آمادگی لازم برای بازی کردن برخوردار است».


قابل توجه کاربران عزیز قلم ها:
اگر در شرح مطلب لینک های دانلود غیرفعال بود کافیه روی دکمه منبع مطلب در پایین کلیک کنید


توضیح تصویر

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار