تبلیغات

محتویات بیشتری در سال جاری برای Assassin’s Creed: Origins منتشر می‌شوند


در این مطلب از سایت قلم ها در خدمت شما کاربران عزیز هستیم
محتویات بیشتری در سال جاری برای Assassin’s Creed: Origins منتشر می‌شوند

یوبی‌سافت برای ساخت Assassin’s Creed: Origins از رویه‌ی انتشار سالانه‌ی این سری فاصله گرفت و وقت نسبتاً زیادی را صرف توسعه‌ی آن کرد. به نظر می‌رسد که این روند همچنان ادامه یابد و دیگر هر سال شاهد انتشار نسخه‌ی از Assassin’s Creed نباشیم زیرا یوبی‌سافت برروی گسترش Origins و پشتیبانی از آن تمرکز نموده است.

مدیر عامل یوبی‌سافت یعنی ایو گیلموت (Yves Guillemot) در جدیدترین گزارش مالی این شرکت برای سه‌ماهه‌ی آخر ۲۰۱۷، تایید کرده که در سال ۲۰۱۸ شاهد محتویات دانلودی و اضافی بیشتری برای Assassin’s Creed: Origins خواهیم بود:

در حال حاضر برروی Assassin’s Creed: Origins متمرکز هستیم و قرار است که محتویات دانلودی جدیدی را برای آن عرضه کنیم. تنها چیزی که اکنون می‌توانیم بگوییم این است که از این محتویات شگفت‌زده خواهید شد.

گیلموت همچنین در خصوص کیفیت بالای این بازی گفته و علتش را داشتن زمان بیشتر برای تثبیت آن دانسته است:

با داشتن زمان بیشتری برای تثبیت و تکمیل بازی‌هایمان، ما توانسته‌ایم از ماه آگوست تاکنون سه عنوان باکیفیت بالا را به انتشار برسانیم. ما کاملاً این افزایش قابل توجه در منابع مورد نیاز برای ساخت بازی‌های هرچه بهتر را درک کرده‌ایم.

Assassin’s Creed:‌ Origins هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان قرار دارد و تنها چند روز دیگر حالت جدیدی به نام Discovery Tour را دریافت می‌کند که می‌توانید جزئیات بیشترش را اینجا مشاهده کنید.


قابل توجه کاربران عزیز قلم ها:
اگر در شرح مطلب لینک های دانلود غیرفعال بود کافیه روی دکمه منبع مطلب در پایین کلیک کنید


توضیح تصویر

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار