تبلیغات

دانلود FROM THE SEA v1.2.4 – بازی نبرد دریایی اندروید


در این مطلب از سایت قلم ها در خدمت شما کاربران عزیز هستیم

بازی اندروید FROM THE SEA یک بازی اکشن و جنگی است. این بازی یک جنگ در جزایر اسپاتلی را نمایش می دهد و شما باید با تروریسم ها در خاورمیانه بجنگید. در این بازی شما باید برنامه و سلاح های هسته ای کره شمالی را متوقف کنید. شما باید حمله زمینی، دریایی و هوایی داشته باشید و از هر طرف به دشمن حمله کنید. می توان از سنسورهای حرکت برای بازی استفاده نمود. این بازی دارای استراتژی ها و تاکتیک های مختلفی می باشد.

انواع هواپیما و سلاح مانند بمب هوشمند، AIM، AGM، توربو و … در این بازی وجود دارند و شما می توانید هر یک از تجهیزات و سلاح ها را انتخاب نمایید. همچنین می توانید از جنگنده های ارتش برای اهداف خود استفاده کنید. جنگنده های مختلفی مانند A-4، A-6، SU-25، A-7، AV-8B، S-3B، A-10D، F-8، F-4، RAFALE، F-14، MIG-29K، F / A-18، F-35C، T-50، F-22، KA-27، NH-90A، AH-53، S-97، CH-47، Ka-52، F-117، B-1B، AC-130، B-2، MIG-21، J-10، J-20، GUNSHIP، TU-95، AN-225 در این بازی اندروید وجود دارند.

این بازی اندروید دارای گرافیک و صدای واقع بینانه می باشد. در بازی اندروید FROM THE SEA شما جنگ در اقیانوس، بیابن ها، کوه ها، شهر و … را تجربه خواهید نمود. با انجام هر ماموریت در بازی و کسب موفقیت در آن شما پاداش هایی دریافت خواهید کرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید FROM THE SEA:

– بازی اکشن و جنگی در جزایر اسپاتلی

– متوقف کردن برنامه و سلاح های هسته ای کره شمالی

– حمله زمینی و هوایی به دشمن

– دارای استراتژی ها و تاکتیک های مختلف

– دارای انواع هواپیما و سلاح مانند بمب هوشمند، AIM، AGM و …

– دارای جنگنده های مختلفی مانند F-8، F-4، RAFALE، F-14، MIG و …

– کسب پاداش با موفقیت در ماموریت ها

– دارای گرافیک و صدای واقع بینانه

بازی اندروید FROM THE SEA در گوگل پلی امتیاز ۴٫۴ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و تا کنون بیش از ۵ میلیون نفر از کاربران در گوگل پلی این بازی اندروید را دانلود کرده اند.


قابل توجه کاربران عزیز قلم ها:
اگر در شرح مطلب لینک های دانلود غیرفعال بود کافیه روی دکمه منبع مطلب در پایین کلیک کنید


توضیح تصویر

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار