تبلیغات

لیگ دسته یک بانوان؛ رونمایی از تیم‌های صعود کننده


در این مطلب از سایت قلم ها در خدمت شما کاربران عزیز هستیم

مرحله مقدماتی لیگ دسته یک بانوان با معرفی هشت تیم برتر و صعود کننده به مرحله نهایی به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک بانوان ایران جام شهید «محسن حججی» در دو مرحله شامل مرحله مقدماتی (دور رفت و برگشت) و مرحله نهایی به صورت مجتمع برگزار می شود.

دور رفت مرحله مقدماتی این رقابت ها از دوم تا هفتم بهمن ماه در سه منطقه یزد، مشهد و رامسر با 30 دیدار پیگیری شد و دور برگشت که از 16 بهمن ماه در سه منطقه بیرجند، کرمان و قزوین شروع شده بود، روز گذشته (دوشنبه) به پایان رسید.

در پایان مرحله مقدماتی هشت تیم مدرن خجسته، مشکی پوشان، نشاط مهر فارس، ذوب فلزات اصفهان، شهرداری سمنان، اوج شاهرود، آکادمی استعدادهای درخشان و میلاد نور رامسر با کسب رتبه های برتر گروه های خود به مرحله نهایی این رقابت ها صعود کردند.

در گروه نخست این رقابت ها مسابقات دور برگشت مرحله مقدماتی از 19 تا 23 بهمن ماه در بیرجند پیگیری شد و تیم های مدرن خجسته، مشکی پوشان و نشاط مهر فارس با کسب رتبه های اول تا سوم به مرحله نهایی صعود کردند. در این گروه تیم های نفت امیدیه و موسسه اعتباری نور بیرجند از دور رقابت ها حذف شدند.

در گروه دوم نیز دیدارهای دور برگشت مرحله مقدماتی از 16 تا 20 بهمن ماه در کرمان پیگیری شد و در نهایت تیم های ذوب فلزات اصفهان و شهرداری سمنان به ترتیب با کسب رتبه های اول و دوم گروه راهی مرحله نهایی شدند. در این گروه چهار تیمه، لاستیک بارز کرمان و ترمه دستجردی یزد در جایگاه های سوم و چهارم قرار گرفتند و از دور رقابت ها کنار رفتند.

در گروه سوم لیگ دسته یک بانوان نیز پنج تیم با یکدیگر رقابت کردند که دور برگشت مرحله مقدماتی از 16 تا 20 بهمن در قزوین برگزار شد و در پایان دور مقدماتی تیم های اوج شاهرود (7 برد و 21 امتیاز)، آکادمی استعداد درخشان (6 برد و 18 امتیاز) و میلاد نور رامسر (5 برد و 15 امتیاز) در رتبه های اول تا سوم جدول قرار گرفتند و سهمیه مرحله نهایی به دست آوردند.

در این گروه تیم های نیراب قزوین و آریا مرکزی با یک برد و سه امتیاز و تفاضل ست های برده جایگاه های چهارم و پنجم دور مقدماتی را به خود اختصاص دادند و از دور رقابت ها کنار رفتند.

مرحله نهایی لیگ دسته یک بانوان از سوم تا هفتم اسفندماه در شاهرود برگزار می شود که تیم های صعود کننده باید روز چهارشنبه دوم اسفندماه به محل برگزاری مسابقات مراجعه کنند.

این رقابت ها در چهار مرحله مقدماتی، ضربدری، نیمه نهایی و نهایی برگزار می شود که جدول دو گروه مرحله مقدماتی به قرار زیر است:

گروه الف: مدرن خجسته، شهرداری سمنان، اوج شاهرود و نشاط مهر فارس

گروه ب: مشکی پوشان، ذوب و فلزات اصفهان، آکادمی استعدادهای درخشان و میلاد نور رامسر

مرحله مقدماتی روزهای سوم تا پنجم اسفندماه، ضربدری ششم اسفندماه و نیمه نهایی و نهایی هفتم اسفندماه برگزار می شود.


قابل توجه کاربران عزیز قلم ها:
اگر در شرح مطلب لینک های دانلود غیرفعال بود کافیه روی دکمه منبع مطلب در پایین کلیک کنید


توضیح تصویر

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار