چاپ لیوان کاغذی برای نمایشگاه الکامپ

سال های زیادی است که لیوان های کاغذی برای پذیرایی مرسوم شده اند. ظروف کاغذی به دلیل استفاده راحت و عدم آسیب به محیط زیست مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. اما جالب است بدانید در دهه اخیر ادارات و نمایشگاه ها از این لیوان ها برای پذیرایی و تبلیغات استفاده می کنند. غرفه داران نمایشگاه بین المللی الکامپ هم از آن دسته افرادی بودند که لیوان کاغذی برای تبلیغات و پذیرایی انتخاب کردند. با یکدیگر مروری خواهیم داشت بر مزایای لیوان کاغذی برای نمایشگاه ها و ادارات ، با ما همراه باشید :

1 . تبلیغات ارزان با لیوان کاغذی

تبلیغات همیشه یگی از گزینه های انتخابی مدیران کسب و کارها برای شماخته شدن است، اما تبلیغات ها همیشه هزینه بالایی دارند . از طرفی تبلیغاتی که هم بصری باشد و هم ارزان و هم در ذهن بماند بسیار کم است. بنابراین چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی که حاوی لوگو شرکت ها و شعارشان باشد می تواند گزینه تبلغات ارزان و مفیدی باشد . بنابراین در نمایشگاه ها گزینه اصلی برای تبلغات است.

2. پذیرایی آسان و شیک با لیوان کاغذی

پذیرایی کردن در مخیط های نمایشگاهی همیشه دردسرهای خودش را دارد. از این رو استفاده از لیوان کاغذی می تواند کمک بسیاری برای غرفه داران باشد. اما توع لیوان کاغذی طعم دار مانند لیوان کاغذی چای دار ، لیوان کاغذی دمنوش دار ، لیوان کاغذی نسکافه دار و .. محبوبیت استفاده از لیوان ها را افزایش داده است.

3. قیمت لیوان کاغذی

لیوان کاغذی با توجه به طراحی ها و رنگ های به کار رفته در ان متفاوت است ، اما مهم این است که هزینه لیوان کاغذی بسیار پایین تر از سیار لوازم برای تبلغات و پذیرایی است.

4. لیوان کاغذی سازگار با محیط زیست

لیوان کاغذی از مواد اولیه طبیعی ساخته شده اند ، به راحتی دفع می شوند و برای بار دوم قابل بازیافت هستند.

5. لیوان کاغذی بی خطر و غیر سمی

کاغذ برای سلامتی انسان بی خطر است. در مقایسه با پلاستیک ، هنگامی که گرم می شود سم به وجود نمی آورد ، طعم و کیفیت یک نوشیدنی را تغییر نمی دهد.

6. استفاده آسان از لیوان کاغذی

لیوان کاغذی آسان و راحت برای استفاده است ، تغییر شکل نمی یابد ، از دست سر نمیخورد و نیازی به شستن آن نیست.

7. لیوان کاغذی یک ظاهر زیبایی شناختی و احساسات تاکتیکی دلپذیر

احساس تاکتیکی لمس کاغذ در هنگام تست نوشیدنی از لمس پلاستیک یا شیشه لذت بخش تر است.

8. فضای تبلیغاتی کارآمد با چاپ لیوان کاغذی

امکان استفاده از چاپ پر رنگ با کیفیت بالا به شما امکان می دهد لیوان های یکبار مصرف را روشن و رنگارنگ کنید ، هر تصویر ، شعار یا لوگو را در آن قرار دهید. یک لیوان کاغذی با طرح اختصاصی ابزاری مناسب برای ایجاد تصویر یا مارک شرکت است.

9. بهداشت

خصوصیات بدنه لیوانهای کاغذی استفاده مجدد آنها را از بین می برد.

چاپ لیوان کاغذی تبلیغاتی با طرح اختصاصی در تکوک

لیوان های کاغذی یکبار مصرف شرکت تکوک از مقوا باریک چند لایه با عملیات حرارتی لایه روکش شده هنگام چسباندن درزها ساخته شده است. فن آوری های مدرن تولید به ما این امکان را می دهد تا لیوان ها را با لایه یک طرفه یا دو طرفه درست کنیم.

فنجان هایی که دارای لمینیت یک طرفه هستند بیشتر برای قهوه ، چای و سایر نوشیدنی های گرم استفاده می شوند. لمینیت داخل فنجان از خیس شدن جلوگیری می کند و آن را در برابر نشتی ها محافظت می کند.

از لیوان های دارای لمینیت دو طرفه برای نوشیدنی های سرد استفاده می شود.

در تولید لیوان های کاغذی ما فقط از مقوا با کیفیت بالا تولید کنندگان برجسته دنیا استفاده می کنیم.

چاپ در قسمت بیرونی لیوان ها با استفاده از رنگ های جابجایی یا رنگ های مبتنی بر آب که مطابق با استانداردهای اروپایی هستند ، با روش های افست و فلکسوپرانت انجام می شود.

📲09126175809